Kāzu vai līgavas make up plānošanu ieteiktu sākt ar make up izmēģinājuma ieplānošanu. Tas palīdzēs izprast savas vēlmes, kāzu make up iespējas, jau laicīgi satikt savu meistaru, kā arī tiks iegūts laiks, ja gadījumā vēlēsieties ko mainīt kāzu meikapā. Tāpat var ieplānot kāzu frizūras izmēģinājumu. Vislabāk, ja tas izdodas vienā dienā, tad labāk būs redzams kopējais tēls. Izmēģinājumus vēlams ieplānot ne agrāk kā mēnesi pirms kāzām. Vēl būtu labi ar kāzu make up un frizūru nobildēties, jo foto varēsiet sevi labāk novērtēt.

Nedēļu pirms kāzām var ieplānot vizīti pie kosmetologa - veikt sejas kopšanas procedūru, bet ne sejas tīrīšanu, tā jāveic laicīgāk, uzacu korekciju, skropstu un uzacu ķīmisko krāsošanu, sejas vaksāciju, skropstu pieaudzēšanu, bet ar nosacījumu, ka tas jau ir darīts iepriekš un jau pie zināma meistara - šoreiz nekādu eksperimentu. Tātad neko no iepriekš minētā nevajadzētu ieplānot pirms kāzu dienā.

Kāzu meikaps

Meikaps līgavām

Līgavas make up ir visa koptēla sastāvdaļa, nevis atsevišķs elements. Veidojot līgavas make up jāņem vērā katras sievietes individualitāte, izskats, kāzu kleitas stils, audums un tonis, kā arī rotas un aksesuāri. Klasiski līgavas tēls rada maigu, gaišu, gaisīgu un sievišķīgu iespaidu. Līgavas meikaps ir izteiksmīgs - izceļ sievietē skaistāko. Tas tiek klāts plānās kārtās, niansēti un izjusti, izmantojot maksimāli noturīgus dekoratīvās kosmētikas produktus.

<

Piesakies maniem jaunumiem un ziņām - dažādi ikdienas meikapa padomi un citas aktualitātes!

© 2023 Liene Smilga

© 2023 Liene Smilga